Wesprzyj swoim 1% Fundację FIRST

 Zastanawiasz się nad przekazaniem 1% na cele dobroczynne?

 

Gorąco namawiamy wszystkich do wsparcia Fundacji FIRST przez przekazanie 1% swojego podatku za pomocą odpowiedniego wpisu w deklaracji PIT (KRS 0000340483)

Jesteśmy organizacją porządku publicznego i  od 2009 roku realizujemy projekty mające na celu pomoc osobom uzależnionym, wspieranie rodzin i osób w trudnej sytuacji życiowej oraz ochronę i promocję zdrowia wraz z przeciwdziałaniem patologiom społecznym.

 

Jak przekazać 1%?

To całkiem proste! Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38), należy wpisać odpowiedni nr KRS: 0000340483. 1% podatku mogą przekazać:

·         ryczałtowcy – PIT 28,

·         przedsiębiorcy – PIT 36,

·         przedsiębiorcy-liniowcy – PIT 36L,

·         pracownicy – PIT 37,

·         gracze giełdowi – PIT 38,

·         osoby, które sprzedały nieruchomość – PIT 39.


Dlaczego to takie ważne?

Ofiarowując nam 1 procent swojego podatku:

-wspierasz działania zapoczątkowane przez projekt „Wyloguj się do życia”, którego celem było  zwrócenie uwagi jak największej liczby osób na zagrożenia wynikające z nieograniczonego korzystania z komputera i zachęcić do szukania zdrowej równowagi między światem wirtualnym a realnym. Twój 1% pomoże nam zebrać fundusze na kontynuację projektu, który już stał się dużym sukcesem!

- wspierasz rodziny w trudnej sytuacji życiowej będące pod opieką Fundacji w ramach programu Potrafię to zmienić. To projekt wspierający kobiety, które nie czekają biernie na pomoc z zewnątrz, ale biorą los w swoje ręce i mimo trudnej sytuacji, w jakiej się znajdują, z determinacją walczą o jej poprawę dla siebie i swoich rodzin. Obecnie pod opieką mamy trzy rodziny, Twój 1% pozwoli nam dalej wspierać je w usamodzielnieniu się i być może również objąć programem kolejne!

 

Dziękujemy wszystkim, którzy obdarzyli nas zaufaniem, wspierając działania Fundacji!